На Кіровоградщині пожежники врятували дітей
У Кіровоградській області під час гасіння пожежі вогнеборці врятували троє людей, двоє з яких діти. Про це повідомляє У ДСНС України у Кіровоградській області.
5 квітня о 16:55 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Приморській у Світловодську. На місце події направили рятувальників 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Як стало відомо, загорання 20 м2 речей домашнього вжитку виникло в одній із квартир на 1-му поверсі 3-хповерхового житлового будинку. О 17:27 вогнеборці локалізували пожежу та о 17:50 – ліквідували.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/51UyPIRX.jpg)
Під час гасіння пожежі було врятовано троє людей, двоє з яких діти 2006 та 2004 р.н.
На місці події працювало 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини Світловодська.
Причину пожежі з’ясовують фахівці.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/O06cqadA.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/7QGfWX0z.jpg)