На Кіровоградщині пройшов тиждень безпеки дорожнього руху

 • 21 трав. 2016 09:53
 • 1626
  • Новина На Кіровоградщині пройшов тиждень безпеки дорожнього руху Ранкове місто. Кропивницький

  Безпека дорожнього руху залежить від багатьох факторів, перш за все, з самих учасників руху. Та й умови пересування мають бути відповідними.

  З початку року в рамках заходів з організації та безпеки дорожнього руху на замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області виконано ряд робіт підрядними організаціями. Станом на сьогодні, 18 травня, встановлено та замінено дорожніх знаків на дорогах державного значення 295 штук. До кінця року заплановано встановити ще 1 275 штук. Напрямних стовпчиків – 505 із запланованих 1960 штук. На разі дещо відстають з показниками по нанесенню розмітки, втім за будівельний сезон дорожники планують наздогнати план.

  До того ж в рамках проекту Тиждень БДР на дорожніх підприємствах Кіровоградської області будуть проведені додаткові семінарські заняття та роз’яснювальні роботи щодо забезпечення безпеки дорожнього руху під час виконання дорожніх робіт. Додатково будуть проінспектовані під’їзні дороги до шкіл та дитячих садків.

  Нагадаємо, що у зв’язку з багаторічним несвоєчасним та недостатнім фінансуванням, стан доріг щороку погіршувався, а відповідно зменшувалася і безпека руху по них. Втім, поточний рік обіцяє дещо змінити ситуацію, до того ж на краще. При наявності ресурсів та сприятливих погодних умов, на Кіровоградщині регулярно проводяться роботи по ліквідації аварійності.

  Ліквідація ямковості та інших деформацій покриття – одне з завдань у напрямку забезпечення безпечних умов пересування дорогами області, що стоїть перед службою автодоріг. З початку року і на замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області підрядними організаціями ДП «Кіровоградський облавтодор» ліквідовано 104 765 м² ямковості, з яких на дорогах державного значення 61 491 м². Привели до належного стану 23 автопавільйони.

  Загалом вздовж доріг загального користування розташовані 15 шкіл, 5 дитячих садків та 1 учбовий заклад. В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху відновили ТЗОДР на ділянках, прилеглих до закладів освіти.

  Прес-служба САД у Кіровоградській області