На Кіровоградщині рятувальники допомагають військовим подолати психологічні бар’єри

  • 26 квіт. 2016 11:54
  • 687
    • Новина На Кіровоградщині рятувальники допомагають військовим подолати психологічні бар’єри Ранкове місто. Кропивницький

    Одним із завдань держави наразі залишається надання всебічної допомоги та підтримки тим, хто її захищає. З цією метою 22 квітня в Онуфріївській райдержадміністрації тривала робота «Мобільного консультаційного пункту соціальної роботи», що є спеціалізованим формуванням обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

    Як повідомляє прес-служба У ДСНС в області, участь у засіданні взяли військовослужбовці, представники районної влади. Організатори зустрічі роз’яснили нашим захисникам порядок надання різноманітних соціальних пільг. Про необхідність отримання психологічної реабілітації повідомила демобілізованим військовим психолог Управління ДСНС України в області Юлія Загурська. Вона розповіла які методики реабілітації допомагають повернутися до мирного життя. Завдяки фізичним вправам, заняттям з психологом та цілому комплексу заходів людина може позбавитися негативних вражень, що в свою чергу впливає на емоційний стан лише з кращого боку. З учасниками зустрічі, які виявили бажання, психолог також провела індивідуальні бесіди.

    У нинішньому році психологи Управління ДСНС вже неодноразово надавали допомогу учасникам АТО з виїздом на місця. Такі зустрічі проводитимуться і надалі.