На Кіровоградщині триває роззброєння

 • 20 лип. 2016 12:57
 • 906
  • Новина На Кіровоградщині триває роззброєння Ранкове місто. Кропивницький

  На території області триває місячник добровільної здачі зброї, спеціальних засобів самозахисту, боєприпасів та вибухових речовин, що розпочався 1 липня.

  У рамках проведення заходів до відділів та відділень поліції громадянами добровільно здано 106 одиниць вогнепальної зброї, з яких 1 мисливський нарізний карабін, 1 утинок нарізного карабіну часів Другої світової війни, 11 незареєстрованих мисливських гладкоствольних рушниць; а також – 3 гранати Ф-1, 139 набоїв до зброї армійських зразків, 13 набоїв до мисливської нарізної зброї, 3 незареєстровані пристрої для відстрілу гумових куль та 1 незареєстрований газовий пістолет.

  Крім того, жителі області здали 1 мисливський нарізний карабін, 92 мисливські гладкоствольні рушниці, 2 спеціальних засоби для відстрілу набоїв, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, та 1 пристрій для відстрілу гумових куль, які раніше були зареєстровані та прийшли у стан непридатний для подальшого використання.

  Завдяки добровільній здачі до органів поліції незареєстрованої зброї та боєприпасів від кримінальної відповідальності звільнено 3 громадян.

   

  За матеріалами управління превентивної діяльності ГУНП в Кіровоградській області

  Фото довільне з мережі