На Кіровоградщині відзначили другу річницю з дня загибелі Героя-АТОвця Миколи Томака

 • 22 лист. 2016 16:05
 • 1057
  • Новина На Кіровоградщині відзначили другу річницю з дня загибелі Героя-АТОвця Миколи Томака Ранкове місто. Кропивницький
   
  Микола – свободівець, молодший сержант, заступник командира взводу, загинув у листопаді 2014 року, захищаючи Україну на східному фронті. Його всі знали як справжнього козака, гідного, патріотичного чоловіка. Саме таким Микола увійшов до кола націоналістичного осередку «Свободи» у Новоархангельському районі. 
  Слова «Україна – понад усе!» не були пустими для свободівця. Микола посмертно був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, але, ті, хто його знав, впевнені: не нагороди визначають його як непересічну особистість. Микола Томак – то є гідний взірець людини, народженої для служіння Україні та своєму народові. 
  Націоналіст народився 9 квітня 1982 року в селі Нерубайка Новоархангельського району Кіровоградської області. Ще в дитинстві разом із батьками переїхав до села Торговиця, де, за приписом долі, оселився тепер уже навіки.
  З 18 квітня 2000-го по 23 серпня 2001 Микола Томак проходив строкову службу в лавах Збройних Сил України. Після повернення додому працював в Новоархангельському районі механізатором, трактористом, водієм, верстатником, працівником із благоустрою. 
  Микола стояв пліч-о-пліч з побратимами під час найскладніших випробувань. Зокрема, був поруч за часів битви за українську церкву 2013 року, коли гнали московських попів і «тітушок» за межі містечка. Тоді, у 2013-му, мешканцям Новоархангельська вдалося буквально з кров’ю вигризти свою перемогу. Злагодженість дій та довіра одне одному допомагала часом націоналістам здійснювати нездійсненне. 
  У березні 2014-го року Микола Томак пішов до лав українського війська. Згодом влився до 34-го батальйону територіальної оборони Кіровоградської області. Військовий фах Миколи - мотострілець. За 8 місяців участі у бойових діях він як заступник командира взводу часто опинявся у найскладніших, найнебезпечніших ситуаціях, але ніколи не ухилявся від виконання бойових завдань. 
  Пам’ять про Миколу Томака завжди спонукає його побратимів до рішучих дій та веде вперед у боротьбі за Україну. Націоналісти Кропивниччини гідно оцінили його героїчний чин – тепер Микола взірець не лише для свободівців, але й для всіх гідних людей в області.
   
  Пам’ятаємо! Помстимося!
   
  Про це повідомила Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО «Свобода».