На Кіровоградщині викрито злочинне угруповання наркозбувачів

 • 18 квіт. 2024 11:32
 • 332
  • Новина На Кіровоградщині викрито злочинне угруповання наркозбувачів Ранкове місто. Кропивницький

  Протиправна діяльність злочинної групи базувалась на збуті особливо небезпечних наркотичних засобів – метадону, опію, метамфетаміну на території міста Олександрії та Олександрійського району.

  За процесуального керівництва прокурорів Кіровоградської обласної прокуратури повідомлено про підозру сімом мешканцям Кіровоградщини за фактом збуту наркотичних засобів та психотропних речовин (ч. 2 ст. 307 КК України).

  Під час проведення 25 одночасних обшуків за місцем проживання та у транспортних засобах, які використовували зловмисники, виявлено сильнодіючі наркотичні засоби, психотропні речовини та лікарські препарати, вартість яких за цінами чорного ринку становить чверть мільйона гривень.

  Із незаконного обігу вилучено наркотичні засоби: метадон та опій, психотропні речовини: метамфетамін, хімічні сполуки для виготовлення наркотичних засобів, сильнодіючі лікарські препарати, заборонені для немедичного вживання, банківські картки, електронні ваги та грошові кошти.

  Прокурори уже звернулися до суду з клопотанням щодо обрання усім учасникам угруповання запобіжних заходів у виді тримання під вартою.

  Також прокурори клопотатимуть про накладення арешту на майно підозрюваних.

  Досудове розслідування – СУ ГУНП в області.

  Джерело: Кіровоградська обласна прокуратура