На Кіровоградщині заявляють про пріоритетність допомоги військовим

  • 6 черв. 2016 15:27
  • 1061
    • Новина На Кіровоградщині заявляють про пріоритетність допомоги військовим Ранкове місто. Кропивницький

    Днями голова обласної державної адміністрації побував у військових частинах А0981 та ПП В5788, розташованих у смт Лісове Олександрівського району. Головною метою поїздки стало ознайомлення із умовами несення служби у частинах, адже Президент України постійно наголошує на необхідності шефства місцевих органів влади над військовими частинами, надання їм всебічної підтримки та вирішення побутових питань військовослужбовців.

    Сергій Кузьменко оглянув казарми, приміщення гуртожитку для родин військовослужбовців-контрактників та побував у клубі. Частина приміщень військових частин, що тривалий час використовується та у яких сьогодні перебувають військовослужбовці строкової служби, у нормальному стані – тут зроблений ремонт, є світлиця, тренажерна зала, побутова кімната. Частина ж приміщень не використовувалася вже кілька років та має нежитловий вигляд – це насамперед приміщення нещодавно розміщеного тут окремого автомобільного батальйону.

    - Останніми тижнями я побував у низці військових частин, що дислокуються на території області, - розповів голова облдержадміністрації, - кожна має певні побутові проблеми та труднощі та усі проблемні питання ми намагатимемося вирішити у найстисліші строки. Сьогодні я побачив, що частина приміщень частин у смт Лісове потребує косметичного ремонту та нових меблів. Вже ближчими днями Олександрійською райдержадміністрацією буде розраховано вартість робіт, виконання яких буде профінансовано з обласного та районного бюджетів. За необхідності, до ремонтних робіт ми запропонуємо долучитися й соціально відповідальному бізнесу. Сподіваюсь, що вже у серпні казарми будуть відремонтовані. Сьогодні допомога військовим – пріоритетне завдання обласної влади, - наголосив Сергій Кузьменко.