На Кіровоградщині засудженим розповіли про гепатит

 • 25 лип. 2016 10:25
 • 760
  • Новина На Кіровоградщині засудженим розповіли про гепатит Ранкове місто. Кропивницький

  Парентеральний гепатит - це захворювання інфекційного характеру, що характеризується ураженням печінки різного ступеня тяжкості. Дана група захворювань стрімко зростає і поповнюється новими різновидами. На даний час вже добре відомі гепатити А, В, С, D, E, F, G. Кількість хворих також стрімко зростає і не рідкісні випадки летального результату.

  Під час зустрічі з лікарем-інфекціоністом Новгородківської ЦРЛ  Н. Жуковою засуджені, що перебувають на обліку Новгородківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції, дізналися про способи передачі інфекції, загальні симптоми зараження гепатитом та правила поводження, що сприяють профілактиці та недопущення заражень. Профілактика на сьогоднішній день є дуже важливою, тому що наслідки перенесення даних захворювань можуть мати смертельну небезпеку для людини. І навіть через кілька десятиліть після моменту зараження, це може призвести до розвитку раку печінки, або цирозу.

  Найбільш небезпечним є те, що поширення інфекції відбувається швидко, з тієї простої причини, що надзвичайно багато джерел зараження. А джерелом зараження є інфіковані люди - носії різних форм гепатитів. Саме тому профілактика парентеральних вірусних гепатитів є однією з основних можливостей уникнути ризику зараження. Для цієї мети необхідно проведення комплексних організаційних, протиепідемічних, гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів.

  Для профілактики вірусних гепатитів в будь-який час і в будь-якій ситуації є дотримання правил особистої гігієни, уважне ставлення до свого здоров'я і відсутність випадкових статевих контактів.

  В кінці бесіди всі присутні отримали засоби захисту, щоб вберегти своє здоров’я при випадкових зв’язках.

   

  Світлана Харитонова