На Кіровоградщині з’явиться реабілітаційне відділення

 • 20 лип. 2023 16:54
 • 387
  • Новина На Кіровоградщині з’явиться реабілітаційне відділення Ранкове місто. Кропивницький
   
  У червні 2023 року ГО «Стратегія майбутнього» за підтримки ПРООН та у співпраці з Бобринецькою міською радою розпочинає процес створення та оснащення реабілітаційного відділення на базі Бобринецької лікарні шляхом надання комплексу медичних та психологічних послуг для відновлення здоров’я та благополуччя людей з інвалідністю внаслідок захворювань, травм та оперативних втручань.
   
   
  Під час реалізації проєкту буде придбано медичне обладнання та технічні засоби для роботи відділення реабілітації, а також енергозберігаючі технології для забезпечення безперебійної роботи відділення й економії енергоресурсів, що є важливим аспектом в умовах триваючої війни.
   
  Уже в оновленому відділенні всі, хто потребуватиме допомоги матимуть змогу проходити курс реабілітації та отримувати психологічну підтримку. Також у межах проєкту буде проведено низку семінарів та тренінгів з психологічної допомоги для медичного персоналу із залученням військового сертифікованого психолога та організовано інформаційну кампанію для мешканців та мешканок Кетрисанівської, Компаніївської,
  Устинівської, Єланецької, Братської, Возсіятської та Вознесенської громад
  про послуги та діяльність відділень реабілітації.