На оборонному підприємстві Кіровоградщини виявили російського шпигуна

 • 10 лип. 2023 21:34
 • 3428
  • Новина На оборонному підприємстві Кіровоградщини виявили російського шпигуна Ранкове місто. Кропивницький
   
  За завданням ворога шпигував на підприємстві українського оборонпрому та передавав документи з грифом «таємно» – викрито жителя Кіровоградщини, сповіщає Кіровоградська обласна прокуратура.
   
  За процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури жителю Кропивницького району повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).
   
   
  За даними слідства, на початку 2023 року підозрюваний добровільно погодився співпрацювати з представниками спецслужб рф. За завданням ворожої розвідки цілеспрямовано працевлаштувався на одне з оборонних підприємств Кіровоградщини.
  Він збирав та передавав через Telegram інформацію про роботу об’єкта вітчизняного оборонпрому.
   
  У червні 2023 року, перебуваючи у службовому приміщенні, підозрюваний зробив фотознімки низки документів щодо господарської діяльності оборонно-промислового підприємства з грифом «таємно». Надалі передав їх представнику російської спецслужби.
   
  При цьому він усвідомлював наслідки своїх дій – те, що надану інформацію ворог використає для підривної діяльності проти України.
   
  Під час обшуку у підозрюваного виявили засоби зв’язку, які використовувалися для прихованого листування зі спецслужбою рф.
   
  Наразі йому обрано запобіжний захід - тримання під вартою. Досудове розслідування та оперативний супровід здійснює Управління СБУ в Кіровоградській області.