На окраїні області покращиться медичне обслуговування

 • 2 серп. 2016 10:23
 • 595
  • Новина На окраїні області покращиться медичне обслуговування Ранкове місто. Кропивницький

  У зв’язку з великою автомобільною аварією, що минулого тижня сталася на автотрасі поблизу Благовіщенського, голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко підняв під час апаратної наради питання щодо діяльності районної ЦРЛ.

  – Враховуючи, що Благовіщенське розташоване поблизу автотраси міжнародного значення, де доволі часто трапляються аварії з тяжкими наслідками, постає питання щодо функціонування на базі цього медзакладу спеціалізованого відділення політравм, – зазначив Сергій Кузьменко.

  У зв’язку з цим, очільник області доручив департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації вжити невідкладних заходів, з тим, щоб забезпечити Благовіщенську центральну районну лікарню необхідним медичним обладнанням та інструментарієм.

  Заступник директора департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Наталія Горбенко повідомила, що на сьогодні Благовіщенська ЦРЛ на достатньому рівні забезпечена кваліфікованими медиками. Зокрема, тут працюють фахові лікар-травматолог та 3 лікарі-хірурги вищої категорії, здатні проводити операції надзвичайної складності. Одночасно, враховуючи, що кількість травмованих внаслідок ДТП щороку зростає, з керівництвом лікарні опрацьовується питання щодо збільшення штату медпрацівників. Зокрема, найближчим часом планується запросити на роботу до лікарні ще одного лікаря-травматолога.

  Стосовно забезпечення лікарні медичним обладнанням, то за словами Наталії Горбенко, на ці цілі у районному бюджеті передбачено 2 млн. грн. Зокрема, вже проводиться процедура закупівлі сучасного рентген-апарату, а також опрацьовується питання щодо придбання додатково спеціалізованої дихальної апаратури.