Роботи на Михайлівському мосту тривають
Завершення комплексу аварійних ремонтних робіт на перегороджувальній споруді Інгулу під Михайлівським мостом дозволить із впененістю дивитися на період весняного пропуску талих і дощових вод у центрі Кропивницького
На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради 1 серпня.
Надійна дамба на Михайлівському мосту – це ефективне регулювання рівня води в Інгулі, попередження підтоплень, збереження екологічної системи. Сьогодні роботи тут виконуються у повній відповідності із затвердженим графіком. Очищується русло, вже вивезено понад 300 тон мулу, підготовлений металевий каркас для подальшого бетонування подушки, на якій будуть встановлені водрегулюючі щити.
- Робота на дамбі надзвичайно важлива для міста, - відзначив очільник міста. – Прошу максимального сприяння і допомоги будівельникам від усіх служб. Усі питання мають вирішуватися максимально оперативно. Прошу так журналістів активно долучитися до висвітлення хронології виконання робіт на споруді, щоб мешканці міста володіли повною інформацією – що і як тут виконується.
Фото Ігоря Філіпенка