На українсько-польському кордоні чоловіки намагалися підкупити прикордонників

 • 18 трав. 2024 15:00
 • 345
  • Новина На українсько-польському кордоні чоловіки намагалися підкупити прикордонників Ранкове місто. Кропивницький

  Прикордонники задокументували два факти надання подорожніми неправомірної вигоди у пунктах пропуску «Краківець» та «Устилуг».

  33-річний житель Київщини намагався виїхати до Польщі через пункт пропуску на Волині, надавши на контроль «липові» документи. Коли інспектор виявив у паперах ознаки підробки, чоловік спробував «вирішити» питання безперешкодного пропуску та запропонував прикордоннику неправомірну вигоду в розмірі 2 тисячі доларів США.

  За 500 доларів та 100 євро сподівався потрапити за кордон й 52-річний громадянин, котрий прямував на виїзд з України через пункт пропуску «Краківець». Чоловік не мав законних підстав для виїзду з країни в умовах воєнного стану. Аби йому не відмовили у пропуску через кордон, він запропонував інспектору прикордонного контролю грошові кошти.

  В обох випадках прикордонники від неправомірної вигоди відмовилися та поінформували співробітників Нацполіції про виявлення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 ККУ «Пропозиція або надання неправомірної вигоди службовій особі».