Найкращі поліціянти Кіровоградщини отримали від керівництва подяки

 • 12 січ. 2017 13:03
 • 597
  • Новина Найкращі поліціянти Кіровоградщини отримали від керівництва подяки Ранкове місто. Кропивницький
   
  Підрозділи поліції Кіровоградщини, які найкраще спрацювали у минулому році, отримали від керівництва відомства подяки.
  Заохочення начальникам відповідних колективів вручили на розширеній нараді за підсумками роботи 2016 року, яка відбулася 11 січня в обласному главку.
  Подяки за сумлінне виконання службових обов’язків, забезпечення охорони публічної безпеки та порядку, високі показники в оперативно-службовій діяльності та справі боротьби зі злочинністю отримали Знам’янський, Гайворонський та Онуфріївське відділення поліції.
  Продовжилося засідання наради підбиттям підсумків результатів роботи служб та підрозділів Головного управління Нацполіції області за минулий рок в цілому.
  Особливу увагу присутні приділили питанням всебічного розгляду заяв, повідомлень та звернень громадян, розкриттю тяжких і особливо тяжких злочинів, майновим кримінальним правопорушенням, а також іншим напрямкам оперативно-службової діяльності та проведенню профілактичної роботи.
  Загалом завдяки вжитим заходам протягом 2016 року поліцейські викрили понад 3 350 осіб, які вчинили кримінальні правопорушення, у тому числі більше 880 зловмисників, які раніше скоювали злочини.
   
  Повідомляє сектор комунікації поліції Кіровоградської області.