Накладено арешт на корпоративні права і рахунки підприємств родичів Медведчука та Козака (ВІДЕО)

 • 5 трав. 2022 17:07
 • 736
  • Новина Накладено арешт на корпоративні права і рахунки підприємств родичів Медведчука та Козака (ВІДЕО) Ранкове місто. Кропивницький
   
  За поданням ДБР суд наклав арешт на корпоративні права і рахунки підприємств родичів Медведчука та Козака, інформує Державне бюро розслідувань.
   
  За ініціативи Державного бюро розслідувань суд наклав арешт на корпоративні права та рахунки суб’єктів господарювання, що належать родичам народних депутатів України Віктора Медведчука та Тараса Козака. На заарештованих рахунках розміщувалось понад 40 млн грн.
   
  ДБР продовжує роботу щодо виявлення незаконно набутого майна Віктора Медведчука, Тараса Козака та їхніх родичів.
   
  У середу працівники Територіального управління ДБР Львова провели чергові обшуки на об'єктах, пов'язаних з родинами депутатів. Слідчі дії відбувалися за шістьома адресами, одна з них – на Київщині, решта - на території Львівської області.
   
  Обшуки проводилися у межах кримінального провадження за підозрою у зловживанні владою та порушенні правил охорони або використання надр та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом (ст. 364, ст. 240, ч. 2 ст. 209 КК України). Родичі Козака та Медведчука є суб’єктами кримінального провадження щодо незаконного видобутку піску на двох кар'єрах у Львівські області.
  У ході слідчих дій вилучено цінні картини, предмети антикваріату, інші коштовності. Надалі ДБР буде ініційоване питання щодо накладення на них арешту та їх передачі до Національного агентства з управління активами.
   
  27 квітня ДБР вже проводила обшуки на 22 об'єктах на Львівщині, які належать родичам нардепів.