Народжений і охрещений в неволі

 • 30 черв. 2016 08:58
 • 787
  • Новина Народжений і охрещений в неволі Ранкове місто. Кропивницький

  Хрещення новонародженого є одним з семи церковних таїнств, одна з найбільш хвилюючих церемоній у житті дитини та її батьків. Цей обряд – перший дотик до священного, початок духовного життя. Після хрещення до дитини приставляється ангел-охоронець, який оберігає його до кінця життя.

  У православ'ї вважається, що хрещення новонародженого – це його духовне народження. Саме тому персонал відділу соціально-виховної та психологічної роботи Кіровоградської установи виконання покарань (№14) до такого питання підходить дуже серйозно і завбачливо.

  24 червня 2016 року на запрошення співробітників відділу СВПР, задля проведення священного обряду, до установи завітав представник Української Православної Церкви отець Євгеній. Хрещення новонародженого явило собою красиву і священну процедуру й відбулось через триразове занурення дитини у купіль. А білий колір, виражений у білих церковних рушниках та рушнику, в яке загортали малятко, став символом чистоти та безгрішності немовляти.

  Тож, будемо сподіватись, що малюк виросте щасливим і здоровим на радість батькам, й супроводжуватиме його по життю ясне та мирне небо.

   

   

   

  Тетяна Коханенко