Нарубав дров на цілу статтю
За втручання Олександрійської місцевої прокуратури мешканець Онуфріївського району, який незаконно вирубував дерева, сплатить до бюджету понад 200 тис грн.., інформує прес-служба прокуратури.
Так, в рамках судового розгляду кримінального провадження за обвинуваченням чоловіка у незаконній порубці лісу (ст. 246 КК України) процесуальним прокурором подано позовну заяву про відшкодування збитків у сумі 207 тис грн, яку задоволено у повному обсязі.
Вказані кошти чоловік має сплатити до бюджету Онуфріївської та Павлиської селищних рад, на території яких і відбувалось незаконне нищення лісу.
На даний час позов перебуває на виконанні.
Крім того, за скоєне чоловіка притягнуто до кримінальної відповідальності у виді штрафу.