Інспектор поліції завітав до учнів 2-А класу гімназії Шевченка у Кропивницькому
18 лист. 2016 17:01
1358
У рамках тижня безпеки дорожнього руху в стінах нашої гімназії для учнів була проведена зустріч із старшим інспектором з особливих доручень Управління превентивної діяльності головного управління національної поліціі Волок Ольгою Миколаївною. У ході зустрічі інспектор поліції познайомила дітей з правилами дорожнього руху, а також провела цікаву бесіду з елементами мультимедійної презентації.
![](http://www.ugorod.kr.ua/userfiles/skochko/images/мал.jpg)