Інтерактивний проєкт для студентської молоді

 • 6 жовт. 2023 09:42
 • 373
  • Новина Інтерактивний проєкт для студентської молоді Ранкове місто. Кропивницький

  Вже стало традицією у вересні, на початку навчального року, проводити у відділі мистецтв бібліотеки імені Дмитра Чижевського інтерактивні заняття зі студентською молоддю.

  Цього разу до книгозбірні завітали студенти-першокурсники факультету педагогіки, психології та мистецтв Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка. Для майбутніх художників і дизайнерів була підготовлена цікава програма. Хлопці й дівчата переглянули документальну стрічку «Мотивація до творчості», ознайомилися з діючими експозиціями «Серпанок часу в акварелі», «Кам’яні малюнки», «Українські старожитності», «КерамоРИТМИ» та з новинками літератури.

  Цей проєкт став успішним і довготривалим завдяки старшому викладачеві кафедри мистецької освіти університету, кандидату мистецтвознавства Ларисі Кулініч. На базі відділу мистецтв вона проводить зі студентами різнопланові заходи. Цього разу викладачка провела заняття «Композиція в малюнку акварелі», а співробітники відділу мистецтв – книжковий огляд. Закінчився захід фотографуванням студентів на фоні найбільших цікавинок бібліотеки.

  Щира подяка Ларисі Кулініч за відданість професії, за багаторічну дружбу і співпрацю з бібліотекою імені Дмитра Чижевського та за любов до книги – незмінного на всі часи джерела знань.