Обласна прокуратура провела навчання для знам’янських колег

 • 10 лют. 2017 16:44
 • 1089
  • Новина Обласна прокуратура провела навчання для знам’янських колег Ранкове місто. Кропивницький
   
  Відділ організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури області провів виїзний семінар на тему: «Особливості моніторингу даних, які містять в Інформаційно-аналітичній системі «Облік та статистика органів прокуратури» та правильність обліку задоволених звернень з питань досудового розслідування».
   
  Вказаний захід проводився для працівників Знам’янської місцевої прокуратури з метою підвищення їхнього професійного рівня, виявлення ініціативи, а також забезпечення фахового орієнтування у чинному законодавстві, вдосконалення знань, обміну досвідом. Учасниками заходу зазначено, що забезпечення права на звернення громадянина до органів прокуратури є одним з важливих інструментів у реалізації конституційного права особи на захист з боку держави.
  Семінар пройшов у формі живого діалогу між учасниками заходу, у ході якого вони обговорювали проблемні питання, які виникають на вказаних напрямах роботи, а також обмінювались думками та ділились досвідом.                                                                                          
  Зазначимо, що прокуратура області заплановала проведення таких семінарів  в Олександрійській та Новоукраїнській місцевих прокуратурах.
   
  Повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.