Оголошується конкурс на навчання до закладів СБУ

 • 10 груд. 2010 11:18
 • 3079
  • Новина Оголошується конкурс на навчання до закладів СБУ Ранкове місто. Кропивницький

   

  Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області оголошує відкритий конкурс вступників до вищих військових навчальних закладів Служби безпеки України на базі повної загальної середньої освіти: до Національної академії Служби безпеки України (м. Київ) за напрямами підготовки «Правознавство» і «Філологія» та до Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого (м. Харків) за напрямом підготовки «Правознавство» для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра за програмами підготовки для проходження військової служби за контрактом на посадах офіцерського складу (набір 2011 року).

           Детальна інформація про Національну академію СБ України та правила прийому розміщені на офіційному сайті Служби безпеки України: www.sbu.gov.ua. Інформація щодо Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого та правила прийому розміщені на сайті
  http://jur-academy.kharkov.ua.

  Прийом заяв і звернень щодо вступу на навчання до вищих військових навчальних закладів СБ України здійснюється до 1 квітня 2011 року.

  Звертатись за адресою: м. Кіровоград, вул. Леніна, 9, контактні телефони: 399-423, 399-424.