Олександр Брітцев розповів про стінопис у Кропивницькому в рамках європейської стріт-арт конференції

 • 24 жовт. 2022 14:05
 • 506
  • Новина Олександр Брітцев розповів про стінопис у Кропивницькому в рамках європейської стріт-арт конференції Ранкове місто. Кропивницький
   
  Художник-мураліст Олександр Брітцев розповів про стінопис «Корифей Марко», над яким зараз працює в Кропивницькому, в рамках європейської стріт-арт конференції ARTE URBANA.
   
  - Конференцію організатори з Іспанії присвятили українському стріт-арту під час війни. Ми розповіли, як в умовах російського вторгнення продовжуємо працювати, які теми муралів зараз у тренді. Зрозуміло, основний запит українців – це патріотична тематика, це сильні символи й образи, – зазначив Олександр Брітцев.
   
  Під час конференції він розповів, що зараз працює над одним із таких патріотичних стінописів у Кропивницькому.
   
  - Мурал присвячений 140-річчю першого професійного українського театру. Його створюємо у самому серці міста, яке, до речі, називається іменем видатного корифея. І цей мурал можна оцінювати як іще один крок до самоідентифікації кропивничан, - додав художник.
   
  Олександр Брітцев уточнив, участь у конференції взяли митці як з України, так і Європи. Частина перебуаала на майданчику в іспанському місті Віго, частина долучилася онлайн.
   
  Як уже повідомлялося, ініціатива створення муралу в Кропивницькому належить голові Кіровоградської обласної ради Сергію Шульзі. До реалізації арт-проєкту долучилося понад 15 меценатів.