Парафіяни кропивницької автокефальної церкви зібрали допомогу для українських військових

 • 17 лист. 2016 09:02
 • 922
  • Новина Парафіяни кропивницької автокефальної церкви зібрали допомогу для українських військових Ранкове місто. Кропивницький
   
  Кропивницькі парафіяни Української Автокефальної Православної Церкви передали волонтерам організації “Серця матерів Кіровоградщини” допомогу для українських військових.
  Віряни Свято-Володимирської церкви зібрали значний вантаж харчів і зібрали 3,5 тис. грн на закупівлю флісу. Про це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук написала волонтерка організації “Серця матерів Кіровоградщини” Інна Колпак.
   
  “Тижень тому ми завітали до церкви Святого Володимира УАПЦ, помолилися, поставили свічки за живих та загиблих, поміркували з настоятелем прот. Йосифом Дрекало про життя та смерть, розповіли про наші волонтерські будні, і трохи стало легше на душі… трохи… Якщо ви були в цій церкві на проповіді, або на свята, то знаєте, що завжди, як би сумно не було, виходиш звідти з надією!
  А вчора пролунав дзвінок від отця Йосифа і він запросив нас під’їхати до храму, тому що парафіяни церкви Святого Володимира зібрали трохи допомоги хлопцям на війну! І добре, що приїхали двома машинами, бо в одну все не вмістилося! А ЩЕ!!! парафіяни зібрали і передали 3500 грн на закупівлю рулона флісу!!!
  Люди добрі, парафіяни церкви Святого Володимира УАПЦ(о), отець Йосиф! Велика Дяка та низькій уклін вам за щирі, небайдужі серця!Дякуємо вам, що подарували нам сьогодні крила, а нашим захисникам віру в те, що тил надійний і все не даремно, що їх чекають і на них сподіваються! Добра Вам і Вашим родинам! Божого благословення! Миру та Перемоги нам всім!” – написала волонтерка.
  Крім того, Інна Колпак звернулась до всіх небайдужих з нагадуванням, що війна не закінчилась, і нашим хлопцям на сході України дуже потрібна допомога. 
  Кожен, кому болить ця війна, може передати допомогу волонтерам з 10 до 17 години, крім вихідних за адресою пл. Б. Хмельницького, Будинок побуту, 1 поверх. Тел. 0661305249, 050-574-50-18, 068-99-42-303 або 0951109053
  Волонтерська Карта Приват Банку 5168 7423 5432 5973