Пенітенціарії Кіровоградщини підвели підсумки роботи та обговорили проблемні питання

 • 16 трав. 2016 09:56
 • 1045
  • Новина Пенітенціарії Кіровоградщини підвели підсумки роботи та обговорили проблемні питання Ранкове місто. Кропивницький

  10 травня 2016 року в управлінні ДПтС України в Кіровоградській області, під головуванням першого заступника начальника управління полковника внутрішньої служби Володимира Воробйова, відбулася розширена нарада. На якій підвели підсумки проведення спеціальних операцій «Заслон» та «Щит» у період травневих свят.

  Під час наради заслухали та обговорили основні показники діяльності установ виконання покарань під час спецоперації, визначили підрозділи, які відзначилися з кращого боку, особливо в частині вилучення заборонених предметів, як на охороняємій території так і при спробі їх доставити в установу (Кіровоградська УВП (№14) та підрозділи, які потребують невідкладного покращення своєї діяльності (Петрівська ВК (№49).

  Також були розглянуті проблемні питання в сфері медико-санітарного забезпечення, охорони праці, споживання та розрахунків енергоресурсів в установах КВС області.

  Начальник сектору по роботі з персоналом Олександр Горбенко довів до відома присутніх стан соціально-виховної роботи з співробітниками та дотримання вимог антикорупційного законодавства, а також доповів про проблему комплектування вакантних посад рядового та молодшого складу у Кіровоградській установі виконання покарань (№ 14).

  В подальшому було заслухано керівництво установ області по кожному питанню винесеному на порядок денний, дано оцінку організації ними відповідної роботи, зазначені чіткі строки усунення недоліків.

   

   

  Прес-служба УДПтС України в Кіровоградській області