Пенітенціарії привертають увагу підлітків до здорового та законного способу життя

 • 6 черв. 2016 14:53
 • 849
  • Новина Пенітенціарії привертають увагу підлітків до здорового та законного способу життя Ранкове місто. Кропивницький

  Днями, в приміщеннях Диківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Макариського НВК, начальником Знам’янської кримінально-виконавчої інспекції Мариною Марулою,  ст. інспектором поліції  ВП ГУНП Іриною Чорненко, директором міського спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України Володимиром Колебіденком, начальником відділу соціальної роботи РЦ СССДМ  Еллою Чабан, спеціалістом Знам’янського центру зайнятості Ігорем Развієм та психологом Олександрою Стаднік розпочато роботу спеціалізованого формування «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи з учнівською молоддю».

  З метою популяризації здорового способу життя, статевого виховання підлітків, попередження правопорушень та здійснення профорієнтації делеговані особи працювали з учнями 1-8 класів.

  Незважаючи на різний вік дітей, все ж таки вдалося знайти спільну мову з підлітками.

    Під час проведення різного роду лекцій, учні активно брали участь в обговореннях проблемних тематик, таких як: «Правопорушення та відповідальність», «Добро та зло», «Вибір майбутньої професії» та  «Профілктика ВІЛ/СНІДу».  По закінченню заходу присутнім продемонстровано документальний фільм «Життя за гратами».

  Не менш захоплююча була розповідь Володимира Колебіденка, який розповів про бойову техніку та існуючі боєприпаси.  Проведено інструктаж щодо необхідної поведінки при виявленні мін та гранат, при цьому було продемонстровано їх макети.

  Марина Марула