Пенітенціарії змагалися у міні-футболі

 • 26 трав. 2016 13:25
 • 912
  • Новина Пенітенціарії змагалися у міні-футболі Ранкове місто. Кропивницький

  На початку травня 2016 року, за підтримки Кіровоградської обласної об’єднаної профспілки Державної пенітенціарної служби України, проведено Чемпіонат з міні-футболу серед персоналу органів і установ виконання покарань управління ДПтС України в області, присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У Чемпіонаті взяла участь збірна команда Кіровоградської установи виконання покарань (№14), посівши третє призове місце.

  За досягнені результати, активну участь у змаганнях, підтримку професійно-прикладних і популярних видів спорту та здобутий результат у змаганнях, команду установи було нагороджено дипломом та символічним кубком за участь у заході та справедливо здобуте третє місце серед усіх шістьох команд.

  Крім того, в ході змагань було визначено кращого голкіпера, яким став голкіпер команди Кіровоградської УВП (№14) Михайло Луценко, отримавши пам’ятну статуетку.

  Тож, в котрий раз співробітники установи на власному прикладі довели, що вправним можна бути не лише у професійній сфері, а й у інших сферах життєдіяльності, в тому числі у спорті, заняття яким, до речі, потребує чималих зусиль, старанності та наполегливості. Але, підтримка здорового способу життя та здобутий результат цього, безперечно, варті.

   

  Тетяна Коханенко