Переселенців із Луганщини планують розмістити в гуртожитках вишу у Кропивницькому

 • 26 лип. 2023 15:35
 • 531
  • Новина Переселенців із Луганщини планують розмістити в гуртожитках вишу у Кропивницькому Ранкове місто. Кропивницький
   
  У Кіровоградській ОВА  обговорили розміщення внутрішньо переміщених осіб з Луганської області на території Кіровоградщини.
   
  На нараді, за головування заступниці начальника ОВА Катерини Колтунової, обговорювалось питання про гуртожитки Центральноукраїнського технічного університету, які наразі не заселені та потребують реконструкції. Після ремонтних робіт у приміщенні зможуть розміститися 240 внутрішньо переміщених осіб для довготривалого проживання. 
   
  Також представникам Луганської ОВА  було надано детальні плани можливого розміщення переселенців у інших місцях компактного проживання. З метою забезпечення комфортних умов перебування будуть промоніторені всі об'єкти комунальної власності, включаючи гуртожитки, які можуть бути цікавими для внутрішньо переміщених осіб. 
   
  Катерина Колтунова підкреслила важливість залучення міжнародних партнерів для реконструкції цих об’єктів. Завдяки спільним зусиллям вже зараз непристосовані приміщення перетворюють  на зручне для мешканців житло.  
   
  Раніше Міжнародна Організація з Міграції висловлювала свою готовність взяти участь у реалізації проєкту відбудови та реконструкції житлових споруд для внутрішньо переміщених осіб.