Подарунок від громади міста – партнера Крефельда: у Кропивницькій гімназії облаштують лінгафонний кабінет

 • 15 жовт. 2023 12:00
 • 352
  • Новина Подарунок від громади міста – партнера Крефельда: у Кропивницькій гімназії облаштують лінгафонний кабінет Ранкове місто. Кропивницький

  Десять сучасних ноутбуків – подарунок Кропивницькому від громади німецького міста-партнера Крефельда, стане основою нового лінгафонного кабінету Гімназії нових технологій навчання.

  Комп’ютерну техніку із побажанням найкращих успіхів у вивченні іноземних мов передали закладу заступник міського голови Михайло Бєжан і начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко.

  - Допомога в організації вивчення німецької мови з використанням новітніх методологій є одним із пунктів співпраці наших міст, - відзначив Михайло Бєжан. – Ми вдячні мешканцям Крефельда за надану підтримку. Комп’ютерна техніка використовуватиметься ефективно. Нагадаю, за кошти, зібрані в громаді Крефельда ми вже облаштували укриття на 335 місць у дитячому садочку №14 «Калинка». Переконані, що наше партнерство дозволить реалізувати ще багато актуальних для громади Кропивницького ініціатив і проєктів.

  Джерело: Кропивницька міська рада