Затверджено новий стандарт медичної допомоги при опіках.

 • 15 жовт. 2023 13:00
 • 284
  • Новина Затверджено новий стандарт медичної допомоги при опіках. Ранкове місто. Кропивницький

  Зміни передбачають єдиний алгоритм для всіх відділень і центрів, які працюють із відповідною травмою. Такий підхід зменшить кількість помилок та поліпшить якість і ефективність допомоги.

  Вперше впроваджується обов’язкове надання реабілітаційної допомоги ще під час лікування. І хоча в низці випадків не йдеться про повне відновлення навичок і функцій, фахівці з реабілітації мають зробити все від них залежне задля того, щоби пацієнт відновив здатність до самообслуговування, спроможність повноцінно працювати й відпочивати.

  Також, в рамках стандарту, планується суттєве збільшення тарифу на лікування опіків, що закладений в Програму медичних гарантій НСЗУ.

  Одночасно продовжується робота з навчання українських спеціалістів у найкращих опікових клініках світу. Тільки за останні місяці 98 лікарів пройшли навчання в опікових центрах Польщі та Німеччини.

  Попри те, що наразі Україна продовжує доправляти пацієнтів з важкими опіками на лікування за кордон, ми активно працюємо над тим, щоб українці могли отримати необхідну допомогу за найвищими стандартами якості у себе вдома, в Україні!

  Джерело: Кропивницька районна державна адміністрація