Податкова міліція Кіровоградської області виявила необлікований соняшник

 • 16 груд. 2016 11:10
 • 851
  • Новина Податкова міліція Кіровоградської області виявила необлікований соняшник Ранкове місто. Кропивницький
   
  Слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Кіровоградській області розслідує кримінальне провадження відносно службових осіб одного з найбільших виробників жирової промисловості, розпочате за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ч.3 ст. 212 ККУ). 
  У ході досудового розслідування встановлено ряд суб’єктів господарювання, які протягом 2012-2015 років, без відображення по податковому обліку та відповідно без сплати податків, проводили переробку соняшника. 
  Співробітники податкової міліції Кіровоградської області в ході розслідування вищезазначеного кримінального провадження, на підставі ухвали слідчого судді, проведели обшук на одному з таких підприємств на території Запорізької області. 
  Виявлено підпільне виробництво олії з насіння соняшника, організоване приватним підприємцем у складському приміщенні без будь-яких дозвільних документів в антисанітарних умовах. 
  За результатами виявлено та вилучено 25 тон насіння соняшника орієнтовною вартістю 262 500 грн. та 40 тон олії соняшникової нерафінованої, орієнтовною вартістю 760 000 грн. 
  Всього в ході обшуку вилучено товарів на загальну суму 1 022 500 грн. 
  Підготовлено клопотання до Ленінського районного суду Кропивницького про арешт тимчасово вилученого майна. 
  По кримінальному провадженню триває досудове розслідування. 
   
  Повідомляє ГУ ДФС у Кіровоградській області.