Поліцейські Кіровоградщини розпочали навчання зі службової підготовки

 • 17 січ. 2017 12:29
 • 838
  • Новина Поліцейські Кіровоградщини розпочали навчання зі службової підготовки Ранкове місто. Кропивницький
   
  16 січня в апараті Головного управління та всіх територіальних органах Національної поліції області пройшли перші заняття у новому навчальному році.
  Під час лекцій поліцейські вдосконалювали теоретичні знання з правових засад дотримання конституційних прав та свобод громадян, а також недопущення випадків катувань в діяльності правоохоронців, зміцнення дисципліни і законності серед особового складу.
  Продовжилися заняття відпрацюванням навичок із вогневої та фізичної підготовки. Спочатку працівники поліції пройшли інструктаж та перевірку знань матеріальної частини зброї, правил її застосування і заходів безпеки при поводження зі зброєю, а потім виконали практичні вправи зі стрільби.
  Закінчився перший навчальний день для поліцейських заняттями з тактики самозахисту, у ході яких особливу увагу приділили застосуванню відповідних прийомів та спеціальних засобів.
  «Питання підвищення рівня професійної майстерності працівників поліції постійно знаходяться на особливому контролі керівництва обласного главку. Адже від того, наскільки фахово правоохоронці володітимуть необхідними знаннями, уміннями та навичками, залежить успішне виконання ними завдань із протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку», - зазначив заступник начальника поліції Кіровоградської області Дмитро Ткачонок.
  Загалом навчальний рік для поліцейських триватиме до 15 вересня. Щотижнево проводитимуться теоретичні та практичні заняття за різними напрямками відповідно до розроблених графіків. Восени поліцейські пройдуть підсумкові перевірки рівня службової підготовленості.
  Повыдомляє сектор комунікації поліції Кіровоградської області.