Поліцейські повідомили про підозру жителю обласного центру у скоєнні домашнього насильства

 • 5 бер. 2024 11:09
 • 232
  • Новина Поліцейські повідомили про підозру жителю обласного центру у скоєнні домашнього насильства Ранкове місто. Кропивницький

  Слідчі Кропивницького районного управління поліції проводять розслідування за фактом вчинення 40-річним кривдником кримінального правопорушення стосовно 65-річної родички.

  Співробітники сектору протидії домашньому насильству неодноразово реагували на повідомлення жінки про протиправні дії сина, складали адміністративні матеріали та виносили щодо кривдника термінові заборонні приписи. Громадянина взяли на профілактичний облік, із ним постійно проводилась превентивна робота. Також рішенням місцевого суду на чоловіка були накладені штрафні санкції.

  Писати заяву щодо притягнення родича до кримінальної відповідальності постраждала відмовлялась сподіваючись, що він припинить свої дії. Однак кривдник продовжував конфлікти, висловлював образи та погрози у бік потерпілої.

  Усі зібрані матеріали поліцейські передали слідчим. Нині розслідування проводиться за ст. 126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України, чоловікові повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення.

  За матеріалами

  сектору протидії домашньому насильству

  поліції Кіровоградської області