Працівники ДАІ Кіровоградщини складали екзамен на знання Правил дорожнього руху

 • 9 січ. 2011 15:03
 • 2072
  • Новина Працівники ДАІ Кіровоградщини складали екзамен на знання Правил дорожнього руху Ранкове місто. Кропивницький

   За ініціативи начальника УМВС України в Кіровоградській області генерал-майора міліції Віктора Пащенка працівники ДАІ як звичайні водії були проекзаменовані на знання Правил дорожнього руху. Головний міліціонер області переконаний, що кожен ДАІшник перед тим як виписати порушнику Правил дорожнього руху протокол повинен сам їх знати.
   

  Іспит складали 58 працівників Кіровоградської роти дорожньо-патрульної служби та взводу ДПС міста Кіровограда, які здійснюють нагляд за дорожнім рухом на автошляхах державного значення та обласного центру. Кожен отримав свій екзаменаційний білет із 20-ма питаннями і мав 20 хвилин на відповіді та можливість двічі помилитись. Процес контролювала поважна екзаменаційна комісії на чолі з Віктором Михайловичем Пащенком.  
   Іспит склали практично всі. Віднині знання працівників ДАІ Правил дорожнього руху перевірятимуть щокварталу.
   

  Окрім того, серйозна увага приділятиметься професійній та фізичній підготовці ДАІшників. Оскільки під час проведення Євро 2012 працівники ДАІ Кіровоградщини будуть залучатись в допомогу колегам одного із міст проведення чемпіонату з футболу. За вказівкою головного міліціонера області на заняттях у системі службової підготовки працівники міліції вивчатимуть й англійську мову. 


  ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області