Правоохоронці-донори

 • 13 трав. 2016 10:53
 • 779
  • Новина Правоохоронці-донори Ранкове місто. Кропивницький

  У даний час важкий перебіг захворювання на цукровий діабет для 44-річного чоловіка становить неабияку загрозу життю. Допомогти майору у відставці прибули поліцейські. Працівники кількох підрозділів із власної ініціативи відвідали обласну лікарню, аби стати донорами, повідомляє сектор комунікації ГУНП в Кіровоградській області.

  Зранку у коридорі біля відділення трансфузіології вишикувалася черга. Поліцейські з карного розшуку, управління кадрового забезпечення, кінологічного центру, роти поліції особливого призначення при ГУНП в області, а також Кіровоградського відділу та Кіровоградського районного відділення поліції відлучилися від служби на кілька годин, аби виконати почесну і водночас рятівну місію.

  Більшість правоохоронців зізнаються, що здають кров не вперше. До того не один раз доводилося ставати донорами для колег, які несуть службу в АТО, маленьких пацієнтів дитячої лікарні і навіть малознайомих людей, яким просто було потрібне переливання крові. Говорять, що прийдуть сюди знову відразу, як тільки комусь знадобиться їх допомога.

  «Важливо, аби люди не залишалися байдужими до чужої біди, – запевняє начальник територіального медичного об’єднання МВС України по Кіровоградській області Олександр Нестройний. – Підтримка інших, доброзичливе ставлення та повага один до одного робить наше суспільство кращим. Сьогодні поліцейські здали кров для хворого колеги і за необхідності робитимуть це знову, аби допомогти людям, які потребують порятунку».