Представники Молодіжної ради та Молодіжного парламенту провели спільну зустріч

 • 28 трав. 2024 14:30
 • 232
  • Новина Представники Молодіжної ради та Молодіжного парламенту провели спільну зустріч Ранкове місто. Кропивницький

  Днями в селищі Власівка на базі КЗ «Ліцей сучасної освіти «Інтелект» відбулася зустріч представників Молодіжної ради з учасниками Молодіжного парламенту на тему «Пошук можливостей для розвитку молоді».

  Основною метою зустрічі було обговорення перспектив розвитку молодіжних ініціатив та впровадження нових проєктів, спрямованих на залучення підлітків до активного громадського життя.

  Зокрема, члени Молодіжної ради наголосили на важливості активного залучення молоді до прийняття відповідальних рішень та підтримки втілення їхніх ідей у життя.

  На завершення зустрічі представники підписали Меморандум про співпрацю між Молодіжним парламентом і Молодіжною радою, що закріпило домовленості щодо спільної роботи над розвитком молодіжного руху.

  Проєкт «Розвиток шкільного Молодіжного парламенту» створений у межах програми «Розширення можливостей для дітей і молоді через навчання, розвиток навичок та UPSHIFT», яка реалізується ГО «СКЦ «Задзеркалля» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Федерального міністерства економічного співробітництва й розвитку Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW

  Джерело: Світловодська міська територіальна громада