«Відновити ресурс та розслабитися». Кропивничан запрошують на музичну терапію від гурту «Анатомія Стихій»

 • 28 трав. 2024 15:00
 • 248
  • Новина «Відновити ресурс та розслабитися». Кропивничан запрошують на музичну терапію від гурту «Анатомія Стихій» Ранкове місто. Кропивницький

  28 травня у Кропивницькому на базі освітньо-культурного та волонтерського Гончаренко центру проведуть музичну терапію за участі гурту «Анатомія Стихій». Всі охочі зможуть послухати музику, поспівати, зіграти на музичних інструментах, і скласти власних пісень.

  За словами організаторів, захід збере поціновувачів музики та тих, хто хоче «перезавантажитись» у колі творчих та активних людей.

  «Провести музичну терапію ми запросили кропивницький гурт «Анатомія Стихій». Кожна композиція гурту насичена світлими і радісними кольорами, передає емоційний стан музикантів, які впевнені, що при різних життєвих ситуаціях треба залишатися людиною. Запрошуємо долучатися усіх кропивничан — неймовірні естетичні враження та чудовий музичний післясмак гарантовані», — діляться організатори.

  У просторі додають: на заході можна буде не лише насолодитися творчістю талановитого гурту, а й зіграти на музичних інструментах.

  Аби потрапити на музичну терапію, достатньо заповнити анкету за цим посиланням і завітати у вівторок, 28 травня, о 17:30 за адресою вул. Велика Перспективна, 4а (Гончаренко центр Кропивницький).

  Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього.