Представники Секретаріату прав людини відвідали Кіровоградську виправну колонію

 • 13 жовт. 2016 17:27
 • 1642
  • Новина Представники Секретаріату прав людини відвідали Кіровоградську виправну колонію Ранкове місто. Кропивницький

   

  11 жовтня 2016 року Кіровоградську виправну колонію (№ 6) відвідали представники Секретаріату Уповноваженого Верховної ради України з прав людини: заступник завідувача відділу департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Валентина Оболенцева,  загальний моніторинг - Альбіна Котович, головний спеціаліст відділу моніторингу пенітенціарних установ Дмитро Жупанов, регіональний координатор взаємодії  з громадськістю в Кіровоградській області Віктор Жученя. 

  Метою відвідування була перевірка умов тримання засуджених, які відбувають покарання в колонії, забезпечення їх належним медичним обслуговуванням, створення відповідних умов для їх соціальної реабілітації.

  У супроводі заступника начальника обласного управління ДПтС України підполковника внутрішньої служби Наталії Рогожко та керівництва установи перевіряючи оглянули камери дисциплінарного ізолятору, дільниці посиленого контролю, приміщень камерного типу, відділення соціально-психологічної служби, медичну частину, їдальню та виробничу зону. Також їх запросили оглянути учбові класи ЗОШ, приміщення професійно-технічного училища та Храм, що знаходяться на території установи.

  Під час візиту представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини розпитували засуджених про харчування, гігієну, скарги на умови утримання та медичного обслуговування. Здійснили прийом засуджених з особистих питань.

  По завершенню робочого візиту представники Секретаріату Уповноваженого Верховної ради України з прав людини підбили підсумки перевірки, акцентувавши увагу керівництва на виявлених недоліках, пише Прес-служба УДПтС України в Кіровоградській області.