Притула невдало пожартував зі співака з Кіровоградщини

 • 18 лют. 2019 12:03
 • 1072
  • Новина Притула невдало пожартував зі співака з Кіровоградщини Ранкове місто. Кропивницький
   
  Жарт Притули про халат співака з Кіровоградщини розлютив Мережу (ФОТО)
   
  Після другого півфіналу Нацвідбору на «Євробачення» Мережа вибухнула обуренням.
   
  Про це пише «Таблоїд».
   
  Ведучий Сергій Притула розізлив загал своїм жартом про конкурсанта KHAYAT, якого раніше побили у метро. «Якщо ви так одягаєтесь у метро, то не дивно, що вас побили!» – сказав Притула про червоний халат співака.
   
  Ця фраза викликала багато засудження та звинувачень у тому, що такі «жарти» неприпустимі.
   
  Одним із перших у мережі обурився журналіст «1+1» Дмитро Фурдак у Facebook: «Вважаю, Сергій Притула має вибачитися за своє відкрите виправдання і незасудження насильства щодо людей, “які виглядають не так, як усі”. Ведучий національного відбору на “Євробачення” висловився ницо, як гопнік: (звертаючись до учасника Хайята, який на сцені стояв у червоному плащі):
   
  – Якщо ви так одягаєтесь у метро, то не дивно, що вас побили!
   
  Це неприпустимо!»
   
  «Притула зі своєю самооцінкою головного альфа-самця українського телебачення вже не вперше веде себе дуже по-хамськи, хоча багато кому подобається, діло смаку, і на бидло люди ведуться…» – пишуть коментатори.
   
  «Притула в цьому році перегинає палицю зі своїм злим гумором. Який зовсім не смішний», – зазначають у Мережі.
   
  Сам Сергій Притула у відповідь Дмитру Фурдаку записав відеокоментар, у якому й не подумав вибачатися. «Дмитре, ви працюєте на каналі, на якому дуже постібалися з Зіанджі. Не пам’ятаю, щоби ви вимагали зі свого керівництва вибачитися. Це по-перше. По-друге, я тут подивився ваші профілі, ви такі всі сладєнькі зібралися, між собою там цвіркотіть, чого ж ви мене тегаєте?”» – сказав він.
   
  За результатами другого півфіналу Національного відбору на «Євробачення», що відбувся 16 лютого в Києві, до фіналу потрапили KAZKA, ANNA MARIA та Freedom Jazz.
   
  Уродженець Знам’янки Андрій Хайaт (KHAYAT) до фіналу не пройшов.
   
  Нагадаємо, KHAYAT жорстоко побили в київському метро. За словами співака, ніхто з пасажирів не намагався їм допомогти, незважаючи на те, що у вагоні перебували чоловіки у формі Нацгвардії.
   
   
  Читайте також: Що подарували художньому музею на 25-річчя? (ФОТО)