ПриватБанк оголосив акцію до 8 Березня

 • 7 бер. 2017 16:13
 • 947
  • Новина ПриватБанк оголосив акцію до 8 Березня Ранкове місто. Кропивницький
   
  До 8 Березня ПриватБанк і Mastercard оголосили акцію, за допомогою якої купувати подарунки онлайн через Приват24 буде ще простіше та вигідніше. Як повідомили в банку, у святковий період у разі замовлення подарунків у Приват24 та оплати картками Mastercard клієнти банку отримають знижку 25% на купівлю квітів, напоїв, подарункових карток і замовлення святкових вечерь та обідів.
   
  «Тепер чоловікам не потрібно 8 Березня вранці обходити ринки та магазини, замовити розкішний подарунок можна просто в смартфоні, і його доставлять вчасно, – говорить керівник ЦЕБ ПриватБанку Сергій Харітіч. – Крім того, за допомогою Приват24 можна зробити те, що раніше було просто неможливо, – у день свята привітати одночасно всіх родичів і дорогих людей, незалежно від того, як далеко вони знаходяться, або зробити несподіваний сюрприз співробітницям компанії чи корпорації».
   
  Privat24 є абсолютним лідером серед банківських платіжних додатків на території України та країн СНД – станом на 1 січня його встановили понад 5,5 млн. користувачів смартфонів. Електронним банком Приват24 користуються 9,3 млн жителів України. Найпопулярніший в Україні мобільний банк Privat24 найближчим часом стане базою для розвитку загальнонаціональних і регіональних цифрових сервісів (електронний квиток, картка городянина) та інших проектів smart country.