ПриватБанк у співпраці з Western Union

 • 14 лип. 2016 12:55
 • 1155
  • Новина ПриватБанк у співпраці з Western Union Ранкове місто. Кропивницький

  Компанія Western Unionі ПриватБанк розширюють в Україні можливості сервісу міжнародних онлайн-переказів. Відтепер клієнти Western Unionв Україні можуть здійснювати на сайті www.WesternUnion.uaшвидкі, зручні та надійні грошові перекази за кордон на суму до 12 000 грн за одну транзакцію.

  «Послідовна політика лібералізації валютного ринку, що проводиться Національним банком України, дає нам можливість збільшити суму, яку можна відправити закордонним одержувачам онлайн, – зазначає керівник проекту Western UnionМарія Гуріна. – Компанія Western Unionстала одним із піонерів упровадження онлайн-доступу до послуги грошових переказів, запропонувавши разом із ПриватБанком можливість всім жителям України за кілька кліків надсилати перекази в будь-яку точку світу».

  Сервіс онлайн-переказів Western Unionпрацює в Україні у співпраці з найбільшим українським банком ПриватБанком. Переказ можна зробити за допомогою кредитної або дебетової картки Visa або MasterCard будь-якого українського банку просто на сайті. Сервіс доступний клієнтам 24 години на добу 7 днів на тиждень. Для здійснення переказу достатньо зареєструватися на сайті та зазначити дані платіжної картки.

  За допомогою www.WesternUnion.ua споживачі можуть здійснювати онлайн-перекази з дебетових і кредитних карток платіжних систем Visa та MasterCard з отриманням адресатом переказу в будь-якому з 515 000 пунктів по всьому світі, включаючи понад 43 000 точок у СНД. Western Union планує в подальшому розширювати електронні канали обслуговування споживачів в Україні, з огляду на зростаючу потребу ринку.

  Анжела Дзінзюра