ПриватБанк відкрив продаж залізничних квитків на найпопулярніші напрямки

 • 18 лист. 2016 15:31
 • 895
  • Новина ПриватБанк відкрив продаж залізничних квитків на найпопулярніші напрямки Ранкове місто. Кропивницький
  ПриватБанк відкрив продаж залізничних квитків на найпопулярніші напрямки в період новорічних і різдвяних свят: Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Миколаїв, Одеса та Кам'янець-Подільський. Сьогодні у відділеннях ПриватБанку, терміналах самообслуговування, Приват24 і на сайті bilet.pb.ua ще можна купити квитки на період свят і канікул, але кількість вільних місць на популярних туристичних напрямках зменшується з кожним днем.
  «Сьогодні у наших клієнтів є можливість вдало спланувати свою святкову подорож, купивши за декілька днів квиток на поїзд через свій смартфон, комп'ютер або найближчий термінал самообслуговування, – говорить керівник напряму «Платежі та перекази» ПриватБанку Михайло Рогальський. – Усі наявні квитки на потяги доступні у вільному продажі, але сьогодні потрібно поквапитися, щоб встигнути придбати квитки до свят».
  Продаж квитків на «новорічні» напрямки стартувала в усіх відділеннях, терміналах самообслуговування банку, а також на спеціальному сайті bilet.pb.ua і Приват24. Продаж квитків відкривається за 45 діб до дати відправлення поїзда, електронний квиток з QR-кодом дає право проїзду в поїзді без обміну на «паперовий» квиток. Крім залізничних квитків ПриватБанк дає можливість швидко та зручно придбати квитки на автобус і літак у будь-якому напрямку по Україні та за кордон.
  Прес-служба ПриватБанку у Кіровограді.