ПриватБанк запустив переказ грошей в пару натискань через Telegram

 • 18 черв. 2016 10:07
 • 797
  • Новина ПриватБанк запустив переказ грошей в пару натискань через Telegram Ранкове місто. Кропивницький

  ПриватБанк запустив бота @Paypbbot для Telegram, за допомогою якого користувачі популярного месенджера можуть в один клік відправляти та отримувати гроші. Щоб відправити або попросити переказ через робота, достатньо в чаті з другом набрати @Paypbbot та написати суму платежу (як навідео ) .

  «Скинути гроші через Telegram – це дивовижно простий і зручний спосіб переказу грошей, – говорить керівник напрямку «Платежі та перекази» ПриватБанку Михайло Рогальський. – Перші боти стартували в нашому месенджері Sender, сьогодні ми додали Telegram, а найближчим часом прості перекази в один клік будуть працювати в більшості популярних платформ для спілкування».

  ПриватБанк – перший український банк, що запустив сервіс переказів у чаті месенджера. Щоб відправляти або отримувати гроші через Telegram, достатньо зареєструватися в боті @Paypbbot, підтвердити номер телефону, написати 4 останні цифри номера картки, з якої або на яку будуть зараховуватися гроші, і підтвердити вибір картки введенням SMS-пароля від банку.

  Бот-сервіс переказів доступний усім власникам карток ПриватБанку. Надіслати гроші в чаті можна в національній валюті гривні.