У Кіровоградській області продовжуються рейди безпеки

 • 18 черв. 2016 09:24
 • 958
  • Новина У Кіровоградській області продовжуються рейди безпеки Ранкове місто. Кропивницький

  Погода цьогоріч видалась особливо примхливою. І все ж таки, якщо випадає нагода, люди намагаються провести час на свіжому повітрі. Рятувальники, у свою чергу, роблять усе можливе, щоб такий відпочинув пройшов без негативних наслідків як для відпочивальників, так і для довкілля. Спільно з працівниками лісового господарства, поліції, представниками місцевих  органів влади та добровільного пожежного товариства, із залучення представників ЗМІ вони організовують рейдові перевірки дотримання громадянами правил пожежної безпеки у лісових масивах.

  17 червня працівники Управління ДСНС в області спільно з працівниками поліції провели роз’яснювальну роботу в районі улюбленого місця відпочинку багатьох мешканців обласного центру – вулиці Лісопаркової. Рятувальники та правоохоронці не лише перевірили, чи немає порушників пожежної безпеки у лісовому масиві, а й нагадали відпочивальникам, що пожежі в лісах найчастіше спалахують у результаті  необережної поведінки людини, і мають вони нерідко катастрофічні наслідки. Тому не варто розкидати непогашені недопалки й сірники, забувати про правила розкладання багаття і обов’язково загасити його по завершенню відпочинку, щоб не дати жодного шансу іскрі перетворитись на полум’я.

  Не забули правоохоронці нагадати й про відповідальність, яка загрожує порушникам пожежної безпеки, а рятувальники акцентували увагу відпочивальників на необхідності дотримуватись чистоти у місцях відпочинку та не шкодити лісовим насадженням.

  Кожна зустріч з громадянами завершувалась врученням листівки з правилами пожежної безпеки у лісовому масиві, які розробили та виготовили працівники Управління ДСНС в області з метою розповсюдження серед населення в усіх населених пунктах області.

   

   

   

  У ДСНС України у Кіровоградській області