Прокачай свою англійську. Кропивничан запрошують на щотижневий спікінг-клаб «It’s English o’clock!»

 • 17 квіт. 2024 14:30
 • 278
  • Новина Прокачай свою англійську. Кропивничан запрошують на щотижневий спікінг-клаб «It’s English o’clock!» Ранкове місто. Кропивницький

  У Кропивницькому на базі освітньо-культурного простору Гончаренко центр щоп’ятниці проводять відкриті спікінг-клаби з англійської мови для дорослих. Участь у клубі «It’s English o’clock!» безкоштовна для всіх охочих.

  За словами організаторів проєкту, розмовні клуби — це чудова нагода «прокачати» свою англійську та позбутися мовного бар’єру — страху, який виникає щоразу, коли вам необхідно заговорити англійською.

  «Мовний бар’єр — це передусім психологічна перепона, з якою можуть зіткнутися навіть ті, хто знає іноземну мову на доволі високому рівні. І найкращий спосіб позбутися цієї проблеми — заговорити англійською в колі однодумців. У компанії, де ніхто не сваритиме за помилки чи незнання якихось слів», — зазначають у Гончаренко центрі.

  Менторка спікінг-клабу в Гончаренко центрі Кропивницький — Валерія Горобець — наголошує: для участі в спікінг-клабі достатньо навіть базових знань, а сам захід проходить в інтерактивному форматі.

  «Якщо ви володієте англійською хоча б на базовому рівні — ласкаво просимо. Ми класно проведемо разом час та пограємо в настільні ігри, водночас покращуючи ваші скіли англійської», — зазначає викладачка.

  Зустрічі клубу «It’s English o’clock!» проводять щоп’ятниці, о 18:00, в освітньо-культурному просторі Гончаренко центр Кропивницький, що на вул. Велика Перспективна, 4а (другий поверх). Тривалість заходу — година. Аби потрапити на найближчий спікінг-клаб, достатньо зареєструватися за цим посиланням.

  Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього.