Прокуратура Кіровоградської області викрила зловживання у вищому навчальному закладі

 • 30 лист. 2016 13:01
 • 835
  • Новина Прокуратура Кіровоградської області викрила зловживання у вищому навчальному закладі Ранкове місто. Кропивницький
   
  Прокуратурою Кіровоградської області викрито факт зловживань з боку службових осіб одного з вищих навчальних закладів обласного центру при закупівлі послуг за бюджетний кошт.
  Встановлено, що за результатами тендеру між «вишем» та фізичною особою підприємцем укладено договір на оренду транспортних засобів вартістю понад 3,5 млн грн. Проте службовці закладу без фактичного отримання послуг підписали акти виконаних робіт, внаслідок чого на рахунок підприємця було безпідставно перераховано бюджетні кошти у значному розмірі.
  Правова кваліфікація кримінального правопорушення ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, тобто зловживання службовим становищем в інтересах третіх осіб, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам.
  Санкція інкримінованої статті передбачає до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
   
  Повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.