Рятувальники на Кіровоградщині продовжують долати наслідки негоди
Рятувальники Кіровоградщини одинадцять разів залучалися на надання допомоги з розпилювання та прибиранню аварійних дерев і гілок, сповістило Головне управління ДСНС України у Кіровоградській області.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/FfZ7yTLC.jpg)
Минулої доби рятувальники Кіровоградщини одинадцять разів виїжджали для надання допомоги з усунення перешкод, що створювали для життєдіяльності населення аварійні дерева і гілки.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/1g38cUaz.jpg)
Так, п’ять разів така допомога надавалась кропивницькими рятувальниками: на вулицях Вокзальна, Соборна, Героїв Крут, Варшавська та на проспекті Перемоги.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/B8E2PocK.jpg)
Двічі виїжджали розпилювати та прибирати аварійні дерева олександрійські надзвичайники: на вулицях Г. Усика і Чижевського у м. Олександрія. Добровеличківські бійці прибрали дерево на вул. Перемоги у м. Помічна, знам’янські – біля с. Богданівка Суботцівської громади, світловодські – на вул. Ювілейній у м. Світловодськ, а долинські бійці прибрали аварійну гілку дерева, що впала на трубу газопостачання на вул. 8 Березня у м. Долинська Кропивницького району.