Рятувальники продовжують працювати на попередження лісових пожеж

  • 13 трав. 2016 16:53
  • 660
    • Новина Рятувальники продовжують працювати на попередження лісових пожеж Ранкове місто. Кропивницький

    Рятувальники Кіровоградщини продовжують працювати на попередження лісових пожеж. Перш за все, щотижня у кожному районі області проводиться роз’яснювальна робота в місцях масового відпочинку громадян у лісових масивах, повідомляє прес-служба У ДСНС в області.

    12 травня один з таких рейдів за участі працівників пожежно-рятувальної служби, обласного управління лісового і мисливського господарства, Головного управління Національної поліції, райдержадміністрації та обласної організації Добровільного пожежного товариства України відбувся на території угідь Держпідприємства «Олександрівський лісгосп». Ліси Олександрівського району є перлиною степової Кіровоградщини, тож посилена увага до нього і з боку відпочивальників, і з боку працівників Служби порятунку є природною. Учасники рейду перевірили, чи немає порушень протипожежної безпеки на території лісництва, чи дотримуються громадяни правил, відпочиваючи на свіжому повітрі, поспілкувалися з людьми та вручили їм застерігаючі листівки. Крім того, працівники Служби порятунку нагадали громадянам як діяти, якщо став свідком невеликої лісової пожежі. У ході спілкування представник районного відділення поліції попередив відпочивальників про адміністративну відповідальність за навмисне випалювання рослинності.

    Під час рейдової перевірки порушників правил протипожежної безпеки не виявили, а це вже свідчить про те, що профілактична робота дає свої результати. Рятувальники закликають громадян не завдавати шкоди довкіллю своїми необачними вчинками.