Релокований бізнес із Донеччини успішно працює: у Кропивницькому відкрилась піцерія

  • 19 січ. 2024 11:30
  • 427
    • Новина Релокований бізнес із Донеччини успішно працює: у Кропивницькому відкрилась піцерія Ранкове місто. Кропивницький

    Понад шість років Наталя Гайченя разом із сестрою успішно розвивали власний бізнес у сфері ресторанного господарства на Донеччині. За словами жінки, це було масштабне та популярне кафе районного центру з різними видами кухні та залами для відвідувачів, літнім майданчиком й дитячою зоною.

    Однак повномасштабне вторгнення країни агресора не оминуло і цю українську сім’ю. У 2022 році вони зважилися на зміни – переїзд на Кіровоградщину. Частину обладнання змогли врятувати та перевезти, але інша частина потребувала заміни.

    Нове місто, нові люди та нові проблеми не стали завадою для родини, аби продовжувати вести сімейний бізнес. Рік тому вони розгорнули свою діяльність у Кропивницькому та почали ставити бізнес на ноги. Частину обладнання вдалося врятувати, однак частину треба було закупати.

    «Це місто стало для нас другою домівкою. Зараз ми годуємо нашою смакотою саме Кропивницький. Заклад працює у форматі доставки їжі на виніс або ж з доставкою додому. До слова, рецепт ролів, які ми робимо, привезений з мальовничого Криму», – розповідає Наталя Вікторівна.

    Кількість замовлень почала збільшуватися, натомість виробничих потужностей бракувало. Для цього підприємиці необхідні були додаткові кошти. Участь у грантовому проєкті «єРобота» та перемога у ньому були як квиток до розвитку релокованого бізнесу.

    Чимало пройденого шляху за спиною. Вдосталь зусиль та старань доклала Наталя Гайченя, аби відновити власну справу у центрі країни. Але старання завжди винагороджуються гарним результатом. Цього разу – це була перемога. Держава забезпечить жінці фінансування, а вона натомість створить робочі місця.

    У закладі підприємниці вже зараз працюють двоє внутрішньо переміщених осіб. Ще двох фахівців на посади кухаря та оператора-помічника кухаря Наталя шукає просто зараз.

    «За допомогою гранту ми зможемо замінити частину обладнання, збільшити виробництво найрентабельнішої страви – піци, запустити у продаж нові товарні позиції. Це все допоможе підвищити прибутковість мого бізнесу, збільшити кількість задоволених клієнтів та дасть можливість для розширення шляхом відкриття нових кафе у майбутньому. Можу лише додати: щоб не відбувалося у вашому житті, завжди йдіть до своєї мети. Лише цілеспрямовані досягають успіхів у бізнесі», – стверджує грантерка.

    Нагадаємо!

    Урядова грантова програма єРобота – це:

    програма, завдяки якій можна відкрити або розвивати власний бізнес, включно з переробними підприємствами;

    можливість відкрити власну справу як діючим підприємцям, так і людям, що не мають досвіду ведення бізнесу.

    Потрібна консультація? Звертайтеся до фахівців Кіровоградського обласного центру зайнятості за номером телефону +38 (093) 478 70 81 або пишіть нам у Telegram.

    Кіровоградський обласний центр зайнятості