Російські солдати готові вбивати своїх генералів, які примушують їх йти в наступ (АУДІО)

 • 30 трав. 2022 14:04
 • 587
  • Новина Російські солдати готові вбивати своїх генералів, які примушують їх йти в наступ (АУДІО) Ранкове місто. Кропивницький
   
  Так, на Донеччині контрактники рф ледь не розстріляли свого генерала Валерія Солодчука та його охорону, які приїхали, аби приборкати бунт і змусити «відказників» продовжувати воювати.
  Солдати відмовилися виконувати наказ і були готові підірвати «високих гостей». Тож російський генерал ганебно втік з передової, підібгавши хвоста.
   
  Про це свідчить нова телефонна розмова загарбників, яку перехопила СБУ.
  «У нас батарея практически вся в отказ пошла. Он начал стволом махать, стрелять: «Я, говорит, вас завалю, если вы, нах*й, не поедете туда!...» И все. Тут пацаненок: «Иди, говорит, вали!». Еб*ть, он гранату, чеку выдернул, говорит: «Ну давай, застрели, говорит, меня! Вместе, говорит, подорвемся тут». Всё. Там и спецназовцы на нас тоже стволами тыкать начали, мы на них стволами. Короче, чуть не перестрелялись все на х**. Он в свой бобик сел, уехал», – розповідає своїй дружині російський загарбник. 
   
  Він скаржиться, що від їхньої бригади (понад 600 осіб) залишилась лише третина, а решта – загинули чи поранені. 
  Тож він радо підхоплює слова дружини, що з України треба тікати: «После еб*чих слов, я что-то вообще не хочу тут оставаться!».
   
  І дуже правильно, рашисти. Тікайте з України, поки у вас ще є така можливість!