Сергій Кузьменко: У 2016 році економіка регіону зростає практично в усіх сегментах

 • 10 жовт. 2016 16:38
 • 832
  • Новина Сергій Кузьменко: У 2016 році економіка регіону зростає практично в усіх сегментах Ранкове місто. Кропивницький

   

  Галузі, які демонструють приріст, за словами керівника області, це машинобудування, переробна промисловість, сільське господарство тощо.

  - У 2016 році економіка регіону зростає практично в усіх сегментах. Починаючи від машинобудування, є непогані сигнали в переробній промисловості, динаміку зростання демонструє і сільське господарство, - зазначив він, а далі продовжив, - Це дало додаткові кошти у місцеві бюджети. Мова йде про 800 млн. грн., половина з яких спрямована на розвиток держави і регіону зокрема. Це не кошти проїдання, це капітальні видатки, які спрямовуються на будівництво і ремонт шкіл, доріг, це внутрішні інвестиції в інфраструктуру, - підкреслює керівник області.

  Однак Сергій Кузьменко зауважив, що у контексті порушеної теми залишаються і напрямки,де відчутні і недопрацювання, зокрема, це - рівень заробітних плат.

  - Ахіллесовою п’ятою для області залишається питання заробітних плат. Керівники тих районів, які справляються з поставленими завданнями, втілюватимуть в життя свої менеджерські вміння і далі підуть працювати в інші галузі.

  - Не секрет, що економіка в приватній власності. А власники провідних підприємств – це відомі публічні люди. Щоб стимулювати питання заробітної плати,я запрошую журналістів скласти на кінець року рейтинг заробітних плат, де буде зрозуміласитуація на конкретному підприємстві. І буде відомо, хто з керівників дбає не лише про власні прибутки, а й про покращення рівня життя своїх працівників, - виступив насамкінець з такою ініціативою голова облдержадміністрації.